Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Zapisy na zajęcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Astronomia

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Raveren Lestrange (R - V)
  5. Rhys Yaxley (S - V)
  6. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Eliot Rowle (R - VII)
  4. Iga Nox (H - VI)
  5. Rosemarie Thompson (R - VI)
  6. Shannon M. Avery (R - VI)
  7. Shay Schacklebolt (R - VI)

Eliksiry

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Cyril Carter (H - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Lou Maxwell (H - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Rhys Yaxley (S - V)
  10. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Charlie Abbott (G - VII)
  4. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  5. Georgie Rowle (G - VI)
  6. Iga Nox (H - VI)
  7. Isabelle Malfoy (S - VI)
  8. Kieran Bulstrode (S - VI)
  9. Lena Bletchley (S - VI)
  10. Lucas Murray (R - VII)
  11. Monty Rowle (R - VI)
  12. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  13. Oswald Doyle (S - VI)
  14. Phyllis Dickens (G - VI)
  15. Rosemarie Thompson (R - VI)
  16. Samuel Chase (H - VII)
  17. Shannon M. Avery (R - VI)
  18. Shay Schacklebolt (R - VI)
  19. Zack Raven (G - VII)

Historia magii

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Rhys Yaxley (S - V)
  7. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Bunny Ollivander (H - VI)
  4. Eliot Rowle (R - VII)
  5. Iga Nox (H - VI)
  6. Isabelle Malfoy (S - VI)
  7. Lucas Murray (R - VII)
  8. Oswald Doyle (S - VI)
  9. Rosemarie Thompson (R - VI)
  10. Samuel Chase (H - VII)
  11. Shannon M. Avery (R - VI)

Latanie na miotle

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Nikodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Raveren Lestrange (R - V)
  7. Remus Weasley (G - V)
  8. Rhys Yaxley (S - V)
  9. Roslyn Lestrange (S - V)

Mugoloznawstwo

Rocznik I-V:
-

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Bunny Ollivander (H - VI)
  3. Iga Nox (H - VI)
  4. Phyllis Dickens (G - VI)

Numerologia

ZAJĘCIA ODWOŁANE


Obrona przed czarną magią

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Cyril Carter (H - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Lou Maxwell (H - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Nicodem Carrow (S - V)
  9. Nicolas Carrow (S - V)
  10. Raveren Lestrange (R - V)
  11. Remus Weasley (G - V)
  12. Rhys Yaxley (S - V)
  13. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  4. Georgie Rowle (G - VI)
  5. Iga Nox (H - VI)
  6. Isabelle Malfoy (S - VI)
  7. Kieran Bulstrode (S - VI)
  8. Lena Bletchley (S - VI)
  9. Lucas Murray (R - VII)
  10. Monty Rowle (R - VI)
  11. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  12. Oswald Doyle (S - VI)
  13. Phyllis Dickens (G - VI)
  14. Rosemarie Thompson (R - VI)
  15. Rowan Ryan (G - VI)
  16. Samuel Chase (H - VII)
  17. Shannon M. Avery (R - VI)
  18. Shay Schacklebolt (R - VI)
  19. Zack Raven (G - VII)

Opieka nad magicznymi stworzeniami

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Cyril Carter (H - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Nicodem Carrow (S - V)
  7. Nicolas Carrow (S - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Remus Weasley (G - V)
  10. Rhys Yaxley (S - V)
  11. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Charlie Abbott (G - VII)
  3. Eliot Rowle (R - VII)
  4. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  5. Georgie Rowle (G - VI)
  6. Iga Nox (H - VI)
  7. Kieran Bulstrode (S - VI)
  8. Lucas Murray (R - VII)
  9. Monty Rowle (R - VI)
  10. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  11. Oswald Doyle (S - VI)
  12. Rosemarie Thompson (R - VI)
  13. Samuel Chase (H - VII)
  14. Shannon M. Avery (R - VI)
  15. Shay Schacklebolt (R - VI)

Starożytne runy

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Domenic Winchester (R - V)
  3. Laura Dorren (G - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Rhys Yaxley (S - V)
  7. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Archibald Malfoy (S - VI)
  2. Bunny Ollivander (H - VI)
  3. Isabelle Malfoy (S - VI)
  4. Lucas Murray (R - VII)
  5. Rosemarie Thompson (R - VI)
  6. Rowan Ryan (G - VI)

Transmutacja

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Domenic Winchester (R - V)
  3. Lou Maxwell (H - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Raveren Lestrange (R - V)
  7. Remus Weasley (G - V)
  8. Rhys Yaxley (S - V)
  9. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Archibald Malfoy (S - VI)
  2. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  3. Kieran Bulstrode (S - VI)
  4. Lena Bletchley (S - VI)
  5. Lucas Murray (R - VII)
  6. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  7. Phyllis Dickens (G - VI)
  8. Rosemarie Thompson (R - VI)
  9. Rowan Ryan (G - VI)
  10. Samuel Chase (H - VII)
  11. Shay Schacklebolt (R - VI)

Wróżbiarstwo

ZAJĘCIA ODWOŁANE


Zaklęcia i uroki

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Cyril Carter (H - V)
  5. Domenic Winchester (R - V)
  6. Laura Dorren (G - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Nicodem Carrow (S - V)
  9. Nicolas Carrow (S - V)
  10. Raveren Lestrange (R - V)
  11. Remus Weasley (G - V)
  12. Rhys Yaxley (S - V)
  13. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Bunny Ollivander (H - VI)
  4. Eliot Rowle (R - VII)
  5. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  6. Georgie Rowle (G - VI)
  7. Iga Nox (H - VI)
  8. Isabelle Malfoy (S - VI)
  9. Kieran Bulstrode (S - VI)
  10. Lena Bletchley (S - VI)
  11. Lucas Murray (R - VII)
  12. Monty Rowle (R - VI)
  13. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  14. Phyllis Dickens (G - VI)
  15. Rosemarie Thompson (R - VI)
  16. Rowan Ryan (G - VI)
  17. Samuel Chase (H - VII)
  18. Shay Schacklebolt (R - VI)
  19. Zack Raven (G - VII)

Zielarstwo

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Nikodem Carrow (S - V)
  7. Nicolas Carrow (S - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Rhys Yaxley (S - V)
  10. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Charlie Abbott (G - VII)
  3. Eliot Rowle (R - VII)
  4. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  5. Georgie Rowle (G - VI)
  6. Iga Nox (H - VI)
  7. Lena Bletchley (S - VI)
  8. Lucas Murray (R - VII)
  9. Monty Rowle (R - VI)
  10. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  11. Rosemarie Thompson (R - VI)
  12. Samuel Chase (H - VII)
  13. Shannon M. Avery (R - VI)
  14. Shay Schacklebolt (R - VI)
  15. Zack Raven (G - VII)


Formularz zapisu na zajęcia:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Rok:[/b]
[b]Zajęcia ucznia: [/b]
[Obrazek: hogwartsgif.gif]

Zapisy na rok szkolny 1935/36 zostały otwarte

Wszyscy dopisani.

Imię i nazwisko:  Archibald Malfoy
Rok:  VI
Zajęcia ucznia: Zaklęcia i Uroki, Transmutacja, Historia magii, Starożytne runy, Obrona przed czarną magią, Astronomia.
Imię i nazwisko: Charles Albert Abbott
Rok: VII
Zajęcia ucznia: Zielarstwo, Eliksiry oraz ONMS
Imię i nazwisko: Georgie Rowle
Rok: VI
Przedmioty: Eliksiry, Zielarstwo, ONMS, Zaklęcia i uroki, OPCM

Hehe, nie, wcale nie jestem spóźniony!
Imię i nazwisko: Rosemarie Thompson
Rok: VI
Zajęcia ucznia: Eliksiry, OPCM, ONMS, transmutacja, zaklęcia i uroki, zielarstwo, historia magii i astronomia
Imię i nazwisko: Chloe Kim
Rok: V
Zajęcia ucznia: Zielarstwo, Zaklęcia i Uroku, Latanie, Opieka nad Magicznymi Zwierzętami
Imię i nazwisko: Bunny Ollivander
Rok: VI
Zajęcia ucznia: historia magii, mugoloznawstwo, starożytne runy, zaklęcia i uroki
Imię i nazwisko: Lucas Murray
Rok: VII
Zajęcia ucznia: Zaklęcia i Uroki, Zielarstwo, Eliksiry, Starożytne Runy, Latanie, Opieka nad Magicznymi Stworzeniami, Obrona przed Czarną Magią, Transmutacja, Historia Magii

//Latanie jest tylko dla klas 1-5, Lucas może zapisać się co najwyżej do szkolnej drużyny quidditcha.
Q
Imię i nazwisko: Marie Stepflinger
Rok: V
Zajęcia ucznia: Eliksiry, Zaklęcia i uroki, Obrona przed Czarną Magią
Imię i nazwisko: Domenic Winchester
Rok: V
Zajęcia ucznia: Eliksiry, Historia Magii, Latanie na miotle, OPCM, Starożytne runy, Astronomia, Transmutacja, Zaklęcia i uroki, Zielarstwo.
Tak, to znowu ja. Już chyba nie ma na co się zapisywać :D

Imię i nazwisko: Rosemarie Thompson
Rok: VI
Zajęcia ucznia: Starożytne runy
Imię i nazwisko: Laura Dorren
Rok: V
Zajęcia ucznia: eliksiry, starożytne runy, zaklęcia i uroki, ONMS, zielarstwo, OPCM
Imię i nazwisko: Oswald Doyle
Rok: VI
Zajęcia ucznia: Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami, Eliksiry, Historia magii, Obrona Przed Czarną Magią
Stron: 1 2