Mortis - Czarodzieje 1939

Pełna wersja: Poczta Jewgienija Bułhakowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Nie wsadza się ludzi do więzienia za podrywanie aptekarek. Mam jakieś 500 osób, które potwierdziłyby moją obecność w szkole tego dnia. Dziękuję za troskę. Kurwa, czekaj.

Nieważne, dostałem zadanie domowe dwa tygodnie po terminie. Niektórym osobom naprawdę przydałoby się to pół roku na Syberii. Tylko nie mów mi, że ci to przeszkadza, Jewgienij. Być może z części bym zrezygnował, gdybym widywał cię częściej. Wolałabym, gdyby ten ślub był wcześniej, ja tu zaraz oszaleję. Nie spałem już tyle, że...
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Dziewczyna, która wysłała mi to zadanie jest teraz łysa, bo oberwała zaklęciem na spotkaniu klubu potyczek czarodziejskich. Gdybym jeszcze miał tu kogo podrywać, to zrozumiałbym twoje obawy. Swoją drogą, ciekaw jestem, misiu, jak długo byś ze mną wytrzymał, gdybym siedział cały czas w swoim mieszkaniu i jęczał ci nad głową, że nie sprzątasz gaci z podłogi. Nie odwlekam tego ślubu, bo mam taki kaprys tylko dlatego, że chcę dla ciebie jak najlepiej, Jewgienij. Obawiam się, że jest wiele rzeczy, któryś nie jesteś w stanie pojąć, a ja nie mam w sobie tyle odwagi, by ci je wytłumaczyć.
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Nie lubię niedojrzałych kobiet. One się boją, nie wiedzą czego chcą... to frustruje. I naprawdę myślisz, że JA uganiałbym się za zdrajczynią krwi? Musisz mnie bardzo nisko cenić, bracie. "Wpadam" tak często jak mogę i dobrze o tym wiesz. Wydawało mi się, że postawiłem sprawę jasno przy maszym ostatnim spotkaniu. I naprawdę nie mam ochoty mówić o sprawach będących moimi osobistymi problemami.
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Nie oburzam się, tylko narzekam. Mam pewnie jakieś bachory, o ile ich matki nie potopiły ich po porodzie, ale szczerze wątpię, aby kiedykolwiek miała zaistnieć potrzeba nękania cię ich obecnością. Śpij więc spokojnie, Jewgienij. Jestem po prostu permanentnie zmęczony. ... i tęsknię za tobą.

Szanowny panie Bułhakow,
Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie. W paczce znajduje się kapelusz ochronny, o który pan prosił.

Życzymy miłego dnia i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.

Derwisz i Banges+Kapelusz ochronny.
- 110ʛ
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Nie potrafię odpocząć, kiedy mam na głowie tyle spraw. Nie potrafię się wyspać, kiedy... ah! Niektóre rzeczy ciężko mi opisać i zrozumieć, chociaż poświęciłem im całe swoje życie. Jewgienij, nawet nie wiesz jak marzę o wieczorze z tobą, ale kiedy? Nie potrafię znaleźć sobie czasu na to, by usiąść i pomyśleć. Tak po prostu pomyśleć, nic nie robić. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałem, nawet teraz stoję przy oknie.
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Ja... ...
J- ...
Kurwa mać. Nienawidzę, kiedy taki jesteś.
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Niemożliwy. Interpretuj to jak chcesz.
Powiedz mi, Jewgienij, bo zważywszy na to, że jestem pracoholikiem od zawsze - wątpię w nagły przejaw twojej troski. Jest coś, o co chcesz mnie zapytać, ale nie chcesz robić tego przez lusterka z oczywistych powodów?
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Chyba bardziej komfortowo się czułem podejrzewając cię o chęć użycia na mnie legilimens, niż kiedy brzmisz, jakbyś chciał zaprosić brata na randkę. W takim razie chcę iść do pani Puddifoot na bawarkę i ciasteczko z żurawiną. Skoro rozdarłeś mi serce ignorując większość pozycji z tęczowej, urodzinowej listy, to może chociaż na taki rodzaj rozrywki się skusisz, co?
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Dobrze wiesz, że preferowałbym inną formę zbliżenia. Mam rozumieć, że zabrałeś do herbaciarni swoją przyszłą żonę, a mnie nie chcesz? Mam poczuć się gorszy?
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

To ma być kara za złe uczynki?
Nieważne. Po prostu przyjedź. Ja... chcę cię zobaczyć.
ROZMOWA PRZEZ LUSTERKA DWUKIERUNKOWE.

Będę. Dziękuję. Koch... B-będę.

Obraz się rozmył, a następnie zniknął.
Poczta
Panie Bułhakow

koszty wykonania różdżki z tym rdzeniem waha się od 200 do 350 galeonów, jednakże ze względu na kapryśne drewno nie są zbyt popularne i służą tylko jednemu właścicielowi. Zapraszam pana do odwiedzenia mojego sklepu i wybrania któregoś z gotowych modeli. Wykonanie różdżki z berberysu na zlecenie mija się z celem, ponieważ może ona okazać się bezużyteczna.
O. Ollivander
Poczta
Drogi panie Bułhakow

Pana podanie do Ministra Magii w sprawie zwrócenia kosztów wykonania repliki różdżki, którą to utracił pan podczas działań w Hogsmeade zostało rozpatrzone pozytywnie. Otrzymuje pan dofinansowanie równe 100 galeonów.

Główna Księgowa V. Dark

Drogi Jewgieniju,

Może byłabym bardziej ruchliwa w kwestii streszczania Ci tego, co się na terenie Hogwartu dzieje, gdyby istotnie było cokolwiek do opowiadania. Adara Fletcher to osoba, która stanowisko dyrektorki zajmuje jedynie z nazwy — momenty, w których ją zobaczyłam, mogę śmiało policzyć na palcach jednej ręki, chyba właśnie to nazywają zaniedbywaniem obowiązków. Relację jestem w stanie zdać Ci dopiero teraz, po niewiele ponad miesiącu pracy, gdyż dopiero teraz jestem w stanie stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że Adara istnieje w tej szkole od święta. To samo na myśl przywodzi Costi Lupei — może to zbieg okoliczności, ale od czasu mojego przybycia do Hogwartu, niezależnie od starań, nie miałam szansy zamienić z nim ani słowa. To jak gonienie ducha. Ocenę sytuacji pozostawię Tobie.


O. LestrangeOstatnio zmieniony przez Ophelia Lestrange dnia Nie 14 Sie 2016, 00:36, w całości zmieniany 1 raz
Stron: 1 2 3 4 5 6