Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: EGZAMINY 1934 - ZAPISY!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wraz z końcem maja w Hogwarcie zbliża się koniec roku. Rozpoczyna się najbardziej nerwowy okres dla wszystkich uczniów roczników piątych i siódmych. Na początku czerwca rozpoczną się bowiem egzaminy. Każdy przedmiot będzie odbywał się w innej sali, ale nie będzie podziału na roczniki - jedynie wersje waszych testów będą się różnić. Niemniej, nie ma obowiązku pisania SUMów i OWUTEMów ze wszystkich zajęć, na jakie jest się zapisanym, dlatego otwieramy listę zgłoszeń na poszczególne przedmioty!


Chciałybyśmy jednak, żebyście wybierali przedmioty, które chcecie zdawać z głową. To znaczy - branie się za przedmiot, z którego postać ma ocenę O i w dodatku fabularnie sobie z niego nie radzi oznacza, że musicie napisać test na podobnym poziomie (nie wyobrażam sobie nagłego olśnienia i napisania egzaminu na W). Poza tym, mamy otwarty system stażu i pracy dla absolwentów, który opiera się właśnie na ocenach zdobytych z SUMów i OWUTEMów. Postarajcie się więc dobierać przedmioty tak, by nie mieć potem problemów z dostaniem się na wymarzony angaż czy stanowisko.


Przechodząc więc już do końca - poza tym wszystkim musicie pamiętać, że minimum przedmiotów, jakie musicie wziąć sobie na egzaminie, żeby w ogóle do niego podchodzić (nie radziłabym w ogóle z nich rezygnować) to trzy. Maksymalnie można wybrać pięć przedmiotów, ale jeżeli nie dacie rady pociągnąć sesji egzaminacyjnej w czerwcu lepiej sobie odpuścić i zatrzymać się przy wymaganych trzech testach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
Kod:
[b]IMIĘ I NAZWISKO:[/b]
[b]ROK:[/b]
[b]PRZEDMIOTY:[/b] min. 3 max. 5
IMIĘ I NAZWISKO: Ururu Marquez
ROK: V
PRZEDMIOTY: Historia magii, Zaklęcia i uroki, Starożytne runy, OPCM, Mugoloznawstwo
IMIĘ I NAZWISKO: Iga Nox
ROK: V
PRZEDMIOTY: Eliksiry, Zielarstwo, Zaklęcia i uroki, Mugoloznawstwo, ONMS


IMIĘ I NAZWISKO: Gabrielle Williams
ROK: V
PRZEDMIOTY: Astronomia, Numerologia, Starożytne runy, Historia Magii, ONMS
Egzaminy oficjalnie rozpoczęte. Zapraszam do Wielkiej Sali.