Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Ogłoszenie dla skrzatów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W poniedziałek mam ostatni egzamin. Później pracuję nad finiszem mechaniki i to wstawiam. Jeżeli macie jakieś opracowania/pomysły/sugestie to macie ostatni moment na wypowiedzenie się w tym temacie. Po co dodawać nowe rzeczy po oficjalnej publikacji, skoro można przyłożyć się teraz.
Pamiętajcie żeby przeczytać to co już opisałam (ukryty dział, link do niego macie w temacie z zadaniami do rozdania) i wyrazić swoją opinię (może być na GG/fejsie). Większość rzeczy jest skrótem, ale rozbuduję to w przeciągu tygodnia.
Jeżeli już teraz wiesz, że się z czymś nie wyrobisz, to napisz.

Mortis 2.0 będzie się wiązało z wyłączeniem forum na maksymalnie kilka godzin. Muszę wgrać kilka nowych rzeczy, trochę usunąć, ogarnąć cb i tak dalej. Przerwa techniczna zapowiedziana jest od godziny pierwszej w dzień x do rana. Wszystkie sowy przepraszam, ale inaczej się nie da.
Ps, jeżeli czegoś nie zrobiłam to też mi napiszcie, bo to dosyć istotne. (Chodzi mi o sprawdzanie opracowań) O Voodoo wiem, coś jeszcze?
Nie dotarły do mnie ABSOLUTNIE ŻADNE informacje od was. Jak się wyśpię to kończę pisać pluginy i listę zaklęć. Proszę piszcie do mnie. :/ Może być na fejsie/gg/discordzie/gdziekolwiek. Co poprawić w moim myśleniu o mechanice? Podoba wam się czy nie? Jak żyć? Co skończycie a co porzucacie i ja mam zrobić? Proszę o info.
I JAK MACIE JAKIEŚ POMYSŁY TO TEŻ PISZCIE. Cokolwiek wam się nie podoba DA SIĘ ZMIENIĆ. Nowe opcje umiem napisać odkąd zaczęłam studiować INFORMATYKĘ, więc "przesunięcie tego w lewo" i "takie czy owakie pole profilu" przestały być problemem - jestem w stanie to zrealizować ze względu na to, że dzielnie czekaliście po trzy dni na moje posty.

Zgłaszajcie też propozycje dot. fabuły i klimatu, jestem na nie otwarta.
Coś fabularno-klimatycznego:
Przydałby się temat z bardziej codziennymi sprawami. Czy były zlewy, czy był prąd w domach, z rozdzieleniem na świat mugolski i czarodziejski. Coś o etykiecie i wychowaniu w zależności od pochodzenia.
I to okienko z ogłoszeniami... Gdyby mogło się tam domyślnie coś wyświetlać. Bo tak to jest dziwnie goło. I ten kawałek fabularny trochę suchy, bo tylko Giena szuka ruszczki, a dzieją się też inne rzeczy.
I RUSZYĆ ROM TRZEBA.
W sumie to tyle. Do mechanicznych spraw nie mam zastrzeżeń.
Jeśli chodzi o lokacje to mam teraz wolne. Jest szansa, że je skończę.
Przyjęłam, zanotowałam. Kc Uruś.
Informuję, że jestem już w domu. Na uczelnię wracam 27 lutego, do tego czasu muszę ogarnąć trochę c i pochodnych, ale powinnam wyrobić się do końca wolnego (a nawet wcześniej).


Stan moich zadań do wykonania, po których wyłączę Mortis na godzinę:

Skrypt umożliwiający dodawanie listy tematów w których trzeba odpisać do zakładki po prawej stronie ☑
Spoiler ☐
Naprawienie quote ☐
Ogarnięcie edytora tekstu ☐
Możliwość zmiany konta z którego odpisujemy przy szybkiej odpowiedzi ☐
Sklepik z zaklęciami i wyświetlanie ich na profilu ☐
Przypisywanie do konta unikalnych przedmiotów ☐
Wykończenie mechaniki ☐
Wykończenie listy zaklęć ☐
Poprawienie resztek rozpadających się tematów ☐
Dodanie brakujących kostek ☐
Zaktualizowanie czekoladowego bazaru i systemu osiągnięć ☐
Przetłumaczenie chatboxa ☐
Dodanie grafik dla działów ☐
Kosmetyczne zmiany w wyglądzie forum ☐
Poprawienie ułożenia podglądu posta z avatarem na górze ☐
Wstawienie dziennika na profil ☐
Przebudowa działów technicznych ☐
Nie zapomnij o kościach na wróżbiarstwo, proszę Pepe
Przecież kości są na tej liście