Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Skrytka 9250
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Aktualny stan konta: 75ʛ


Wydatki:
➛ wydatek z linkiem do zakupu

Przychody:
70ʛ = Karta Postaci
5ʛ = Eliksiry

Depozyt posiadanych przedmiotów


➛ Rzadki zielnik = Znaleziony kiedyś na targu staroci zielnik mający wiele lat i gromadzący w sobie nieznane dziewczynie rośliny, a także wiele informacji. Wygląda na wartościowy egzemplarz, który na stoisku przez przypadek musiał wtoczyć się miedzy tomiki romansów.
➛ Fiolka eliksiru pieprzowego = Eliksir rozgrzewający, podawany w czasie przeziębienia. Po wypiciu przez godzinę człowiekowi dymi z uszu. Jest bardzo często stosowany przez pielęgniarki szkolne, które w ten sposób walczą z falą przeziębień wśród uczniów. Słabej jakości eliksir powoduje większą gorączkę.
➛ Komunikacyjna spinka = Wykonana ze srebra, zakończona bursztynami spinka, w rzeczywistości zaklęta jest tak, iż po użyciu słowa voca łączy się z innymi spinkami (Bunny i Rose) i umożliwia rozmowę na duże odległości. Rozmowy prowadzone są jednak zawsze w obrębie wszystkich trzech posiadaczy spinek, nie da się porozumiewać tylko pomiędzy dwoma.

Czekoladowe żaby: 0

Zdobyte:
➛ Najlepszy duet bądź trio

Wydane:
➛ -1 żaba na postacie bez limitu

Kolekcja kart dodawanych do czekoladowych żab: 1


#40 Alastor 'Błyskawica' Malfoy (1910~) Od 1934 roku ścigający narodowej drużyny Quidditcha. Wcześniej najmłodszy członek Armat z Chudley w historii, trafił do drużyny w wieku siedemnastu lat. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przydzielony do Slytherinu.