Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Skrytka nr 9250
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skrytka numer 9250

Aktualny stan skrytki: 110ʛ


Wydatki:Zarobki:
➛ Tu wpisz na co wydajesz pieniądze z linkiem do miejsca wydania -000ʛ


Depozyt posiadanych przedmiotów


➛ Rzadki zielnik - Znaleziony kiedyś na targu staroci zielnik mający wiele lat i gromadzący w sobie nieznane dziewczynie rośliny, a także wiele informacji. Wygląda na wartościowy egzemplarz, który na stoisku przez przypadek musiał wtoczyć się miedzy tomiki romansów.
➛ Fiolka eliksiru pieprzowego - Eliksir rozgrzewający, podawany w czasie przeziębienia. Po wypiciu przez godzinę człowiekowi dymi z uszu. Jest bardzo często stosowany przez pielęgniarki szkolne, które w ten sposób walczą z falą przeziębień wśród uczniów. Słabej jakości eliksir powoduje większą gorączkę.
Komunikacyjna spinka - Wykonana ze srebra, zakończona bursztynami spinka, w rzeczywistości zaklęta jest tak, iż po użyciu słowa voca łączy się z innymi spinkami (Bunny i Rose) i umożliwia rozmowę na duże odległości. Rozmowy prowadzone są jednak zawsze w obrębie wszystkich trzech posiadaczy spinek, nie da się porozumiewać tylko pomiędzy dwoma.
Doniczka wzmacniająca - Niepozorna, porcelanowa, z drobnym runicznym wzorem na brzegu, zupełnie nie rzuca się w oczy i prawdopodobnie nikt nie zauważy jej ustawionej na oknie w pokoju dormitorium. Zasadzona wewnątrz roślina wzrasta dużo szybciej, niż normalnie i jest też odporniejsza na niedogodności związane z brakami wody, nieodpowiednim gruntem czy temperaturą. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że może również podnosić magiczne możliwości rośliny, która w niej rośnie.
Czarodziejska taśma – magiczna taśma klejąca, której można użyć do naprawiania częściowo pękniętych lub połamanych czarodziejskich obiektów. W zestawie z taśmą był również malutki, skórzany pojemniczek, w którym można tę taśmę bezpiecznie przenosić.


Czekoladowe żaby: 0


Zużyte:Zdobyte:


Kolekcja kart z czekoladowych żab


#40 Alastor 'Błyskawica' Malfoy