Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Spis rocznikowy, listy obecności i zapisy na zajęcia pozalekcyjne 1935/36
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Spis treści


I Spis rocznikowy
II Lista obecności na zajęciach
III Zajęcia pozalekcyjne


Uwaga! W tym temacie znajdują się same spisy uczniów, jeżeli szukasz tematu, w którym możesz poczytać o zasadach obowiązujących w Hogwarcie, zajrzyj do naszego kompendium wiedzy. Znajdziesz tam wszystko, czego tutaj brakuje - opisy domów, klubów, drużyn quidditcha, a także obowiązków prefektów. Jeżeli jednak jesteś tutaj, żeby zapisać się na jakąś lekcję, zajęcia czy chcesz spróbować swoich sił jako prefekt - odszukaj odpowiedni formularz, wypełnił go i wyślij w tym temacie.

Nie musicie prosić tutaj o dopisanie do spisu rocznikowego, Mistrz Gry robi to zawsze podczas akceptacji. Zapisy na zajęcia należą jednak do was. Pamiętajcie, że każdy uczeń musi uczęszczać przynajmniej na trzy przedmioty. Niezapisanie się na zajęcia skutkuje wydaleniem ze szkoły. Na dopełnienie tej formalności macie 30 dni od daty akceptacji Karty Postaci (chyba, że dostajecie akcept w maju/czerwcu, wtedy trzeba to zrobić natychmiast).


I Spis rocznikowy


Prefekci naczelni:

NPC & NPC


Gryffindor

Prefekci:

NPC & NPC
Rok III:
  1. Ender Green
Rok VI:
  1. Comyna Bartram
  2. Laura Dorren
  3. Marie Stepflinger
  4. Remus Weasley
Rok VII:
  1. Ambrosia Weasley
  2. Corvus Prewett [NPC]
  3. Georgie Rowle
  4. Phyllis Dickens [NPC]
  5. Rowan Ryan [NPC]


Hufflepuff

Prefekci:

NPC & NPC
Rok III:
  1. Sebastien Bătrân
Rok VI:
  1. Cyril Carter [NPC]
  2. Lou Maxwell [NPC]
Rok VII:
  1. Bunny Ollivander
  2. Elizabeth Cook [NPC]
  3. Iga Nox


Ravenclaw

Prefekci:

NPC & NPC
Rok III:
  1. Jacqueline Lacroix [NPC]
Rok VI:
  1. Cornelia Burke [NPC]
  2. Domenic Winchester [NPC]
  3. Raveren Lestrange [NPC]
  4. Tiberius Flint [NPC]
  5. Thomas Parkinson
  6. Alexander Nott

Rok VII:
  1. Monty Rowle
  2. Pollyanne Wittermore
  3. Rayner A. Carrow
  4. Rosemarie Thompson
  5. Shannon M. Avery [NPC]
  6. Shay Schacklebolt


Slytherin

Prefekci:

NPC & NPC
Rok III:
  1. Andromeda Crouch
Rok V:
  1. Eglantine F. Lestrange 
  2. Perseus A. Carrow
Rok VI:
  1. Chloe Kim [NPC]
  2. Nikodem Carow [NPC]
  3. Nicolas Carrow
  4. Peter Raffles [NPC]
  5. Rhys Yaxley
  6. Roslyn Lestrange
  7. Samantha Crouch [NPC]
  8. Lullaby Gaunt
Rok VII:
  1. Archibald Malfoy
  2. Elisabeth L. Rosier-Romanow
  3. Isabelle Malfoy [NPC]
  4. Kieran Bulstrode
  5. Lena Bletchley [NPC]
  6. Oriane V. Carstairs
  7. Oswald Doyle [NPC]


Formularz zgłoszenia na prefekta:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Rok:[/b]
Wybór prefekta odbywa się fabularnie podczas wakacji. Jeżeli jednak jesteś nowy, a posada prefekta, którą chcesz przejąć zajęta jest przez bezimiennego NPC, zgłoś się tutaj! Zapisu można dokonać tylko z konta, które się zapisuje!

II Lista obecności na zajęciach

Astronomia

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Raveren Lestrange (R - V)
  5. Rhys Yaxley (S - V)
  6. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Iga Nox (H - VI)
  4. Rosemarie Thompson (R - VI)
  5. Shannon M. Avery (R - VI)
  6. Shay Schacklebolt (R - VI)

Eliksiry

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Cyril Carter (H - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Lou Maxwell (H - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Rhys Yaxley (S - V)
  10. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VI)
  4. Georgie Rowle (G - VI)
  5. Iga Nox (H - VI)
  6. Isabelle Malfoy (S - VI)
  7. Kieran Bulstrode (S - VI)
  8. Lena Bletchley (S - VI)
  9. Monty Rowle (R - VI)
  10. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  11. Oswald Doyle (S - VI)
  12. Phyllis Dickens (G - VI)
  13. Rosemarie Thompson (R - VI)
  14. Shannon M. Avery (R - VI)
  15. Shay Schacklebolt (R - VI)

Historia magii

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Rhys Yaxley (S - V)
  7. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Bunny Ollivander (H - VI)
  4. Iga Nox (H - VI)
  5. Isabelle Malfoy (S - VI)
  6. Oswald Doyle (S - VI)
  7. Rosemarie Thompson (R - VI)
  8. Shannon M. Avery (R - VI)

Latanie na miotle

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Domenic Winchester (R - V)
  4. Nikodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Raveren Lestrange (R - V)
  7. Remus Weasley (G - V)
  8. Rhys Yaxley (S - V)
  9. Roslyn Lestrange (S - V)

Mugoloznawstwo

Rocznik I-V:
-

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Bunny Ollivander (H - VI)
  3. Iga Nox (H - VI)
  4. Phyllis Dickens (G - VI)

Numerologia

ZAJĘCIA ODWOŁANE


Obrona przed czarną magią

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Comyna Bartram (G - V)
  3. Cyril Carter (H - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Lou Maxwell (H - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Nicodem Carrow (S - V)
  9. Nicolas Carrow (S - V)
  10. Raveren Lestrange (R - V)
  11. Remus Weasley (G - V)
  12. Rhys Yaxley (S - V)
  13. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VI)
  4. Georgie Rowle (G - VI)
  5. Iga Nox (H - VI)
  6. Isabelle Malfoy (S - VI)
  7. Kieran Bulstrode (S - VI)
  8. Lena Bletchley (S - VI)
  9. Monty Rowle (R - VI)
  10. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  11. Oswald Doyle (S - VI)
  12. Phyllis Dickens (G - VI)
  13. Rosemarie Thompson (R - VI)
  14. Rowan Ryan (G - VI)
  15. Shannon M. Avery (R - VI)
  16. Shay Schacklebolt (R - VI)

Opieka nad magicznymi stworzeniami

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Cyril Carter (H - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Nicodem Carrow (S - V)
  7. Nicolas Carrow (S - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Remus Weasley (G - V)
  10. Rhys Yaxley (S - V)
  11. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VI)
  3. Georgie Rowle (G - VI)
  4. Iga Nox (H - VI)
  5. Kieran Bulstrode (S - VI)
  6. Monty Rowle (R - VI)
  7. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  8. Oswald Doyle (S - VI)
  9. Rosemarie Thompson (R - VI)
  10. Shannon M. Avery (R - VI)
  11. Shay Schacklebolt (R - VI)

Starożytne runy

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Domenic Winchester (R - V)
  3. Laura Dorren (G - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Rhys Yaxley (S - V)
  7. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Archibald Malfoy (S - VI)
  2. Bunny Ollivander (H - VI)
  3. Isabelle Malfoy (S - VI)
  4. Rosemarie Thompson (R - VI)
  5. Rowan Ryan (G - VI)

Transmutacja

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Domenic Winchester (R - V)
  3. Lou Maxwell (H - V)
  4. Nicodem Carrow (S - V)
  5. Nicolas Carrow (S - V)
  6. Raveren Lestrange (R - V)
  7. Remus Weasley (G - V)
  8. Rhys Yaxley (S - V)
  9. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Archibald Malfoy (S - VI)
  2. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  3. Kieran Bulstrode (S - VI)
  4. Lena Bletchley (S - VI)
  5. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  6. Phyllis Dickens (G - VI)
  7. Rosemarie Thompson (R - VI)
  8. Rowan Ryan (G - VI)
  9. Shay Schacklebolt (R - VI)

Wróżbiarstwo

ZAJĘCIA ODWOŁANE


Zaklęcia i uroki

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Cyril Carter (H - V)
  5. Domenic Winchester (R - V)
  6. Laura Dorren (G - V)
  7. Marie Stepflinger (G - V)
  8. Nicodem Carrow (S - V)
  9. Nicolas Carrow (S - V)
  10. Raveren Lestrange (R - V)
  11. Remus Weasley (G - V)
  12. Rhys Yaxley (S - V)
  13. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Archibald Malfoy (S - VI)
  3. Bunny Ollivander (H - VI)
  4. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VI)
  5. Georgie Rowle (G - VI)
  6. Iga Nox (H - VI)
  7. Isabelle Malfoy (S - VI)
  8. Kieran Bulstrode (S - VI)
  9. Lena Bletchley (S - VI)
  10. Monty Rowle (R - VI)
  11. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  12. Phyllis Dickens (G - VI)
  13. Rosemarie Thompson (R - VI)
  14. Rowan Ryan (G - VI)
  15. Shay Schacklebolt (R - VI)

Zielarstwo

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - II)
  2. Chloe Kim (S - V)
  3. Comyna Bartram (G - V)
  4. Domenic Winchester (R - V)
  5. Laura Dorren (G - V)
  6. Nikodem Carrow (S - V)
  7. Nicolas Carrow (S - V)
  8. Raveren Lestrange (R - V)
  9. Rhys Yaxley (S - V)
  10. Roslyn Lestrange (S - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VI)
  2. Elisabeth Lettlie Rosier-Romanow (S - VI)
  3. Georgie Rowle (G - VI)
  4. Iga Nox (H - VI)
  5. Lena Bletchley (S - VI)
  6. Monty Rowle (R - VI)
  7. Oriane V. Carstairs (S - VI)
  8. Rosemarie Thompson (R - VI)
  9. Shannon M. Avery (R - VI)
  10. Shay Schacklebolt (R - VI)

Formularz zapisu na zajęcia:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Rok:[/b]
[b]Zajęcia ucznia: [/b]
Zapisu można dokonać tylko z konta, które się zapisuje!

III Zajęcia pozalekcyjne

CHÓR SZKOLNY

PROWADZĄCY: Brak
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala mugoloznawstwa
LISTA OBECNOŚCI:
Shannon M. Avery


KLUB POTYCZEK CZARODZIEJSKICH

PROWADZĄCY: Salem Blair
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala obrony przed czarną magią
LISTA OBECNOŚCI:
Rowan Ryan, Tiberius Flint, Cornelia Burke, Roslyn Lestrange, Archibald Malfoy, Rhys Yaxley, Rosemarie Thompson


KOŁO ASTRONOMICZNE

PROWADZĄCY: Satyr Liadonray
MIEJSCE SPOTKAŃ: Wieża astronomiczna
LISTA OBECNOŚCI:
Iga Nox, Cornelia Burke, Archibald Malfoy, Rhys Yaxley, Shay Schacklebolt


KOŁO TRANSMUTACJI

PROWADZĄCY: Antoinette Rowle
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala transmutacji
LISTA OBECNOŚCI:
Rowan Ryan, Shannon M. Avery, Tiberius Flint, Cornelia Burke, Raveren Lestrange, Roslyn Lestrange, Rhys Yaxley, Rosemarie Thompson, Shay Schacklebolt


KLUB WARZENIA ELIKSIRÓW

PROWADZĄCY: Cassian Fawley
MIEJSCE SPOTKAŃ: Loch
LISTA OBECNOŚCI:
Iga Nox, Lena Bletchley, Shannon M. Avery, Roslyn Lestrange, Rosemarie Thomspon, Domenic Winchester, Phyllis Dickens, Shay Schacklebolt


KLUB ZAKLĘĆ I UROKÓW

PROWADZĄCY: Lena Gregorovic
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala zaklęć i uroków
LISTA OBECNOŚCI:
Iga Nox, Rowan Ryan, Cornelia Burke, Roslyn Lestrange, Archibald Malfoy, Bunny Ollivander, Rhys Yaxley, Rosemarie Thompson, Phyllis Dickens, Shay Schacklebolt


KOŁO ARTYSTYCZNIE UZDOLNIONYCH

PROWADZĄCY: Annabelle Brennan
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala mugoloznawstwa
LISTA OBECNOŚCI:
Iga Nox, Lena Bletchley, Shannon M. Avery, Ambrosia Weasley, Bunny Ollivander


KOŁO POMOCNEJ DŁONI

PROWADZĄCY: Layton Lestrange
MIEJSCE SPOTKAŃ: Czytelnia
LISTA OBECNOŚCI:
Ambrosia Weasley, Laura Dorren, Phyllis Dickens, Monty Rowle, Bunny Ollivande


QUIDDITCH: SREBRNE WIWERNY

KAPITAN DRUŻYNY: ---
ZASTĘPCA KAPITANA: ---
CZŁONKOWIE DRUŻYNY:
Archibald Malfoy (szukający)
--- (ścigający)
--- (ścigający)
Kieran Bulstrode (ścigający)
Nikodem Carrow (pałkarz)
Nicolas Carrow (pałkarz)
---  (obrońca)
REZERWOWI: Rhys Yaxley, Elisabeth Rosier-Romanow, Rayner A. Carrow


QUIDDITCH: ZŁOTE CHIMERY

KAPITAN DRUŻYNY: ---
ZASTĘPCA KAPITANA: ----
CZŁONKOWIE DRUŻYNY:
Lou Maxwell (szukający)
Remus Weasley (ścigający)
--- (ścigający)
--- (ścigający)
--- (pałkarz)
Marie Stepflinger (pałkarz)
--- (obrońca)
REZERWOWI: George Rowle



Formularz zgłoszeń do klubów:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Klub/Koło/Stowarzyszenie:[/b]
By zapisać się do któregokolwiek z klubów wystarczy wypełnić formularz. Można należeć do kilku klubów na raz, należy jednak pamiętać o wszystkich spotkaniach i aktywnościach.

Formularz zgłoszeń do drużyn quidditcha:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Funkcja w drużynie:[/b]
We wrześniu albo październiku każdego roku odbywa się fabularny nabór do drużyn - biorące w nim udział postacie zostają automatycznie wpisane do składów, jeśli zaliczą testy sprawnościowe.

UWAGA: Zapisów można dokonywać tylko z konta, które chce się zapisać na zajęcia!
[Obrazek: hogwartsgif.gif]

Zapisy na rok szkolny 1936/37 zostaną otwarte niebawem


Obecnie trwają wakacje letnie.
Prosimy o niezapisywanie się na zajęcia przed ogłoszeniem otwarcia zapisów.