Mortis - Czarodzieje 1939

Pełna wersja: Kącik plotkarski: Pierwszy kawaler Hogwartu! / Czarownica / Wrzesień 1936
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwszy kawaler Hogwartu!

A może by tak... Randka z dyrektorem Hogwartu? Brzmi szalenie, biorąc pod uwagę zestaw osób, które zajmowały to stanowisko w ciągu ostatnich lat, ale tegoroczna decyzja Ministerstwa daje szansę wszystkich pannom, które tęsknią do powzdychania za mężczyzną u władzy! Taka szansa może się więcej nie powtórzyć, lepiej więc jej nie przegapić! Nowym dyrektorem starego, dobrego Hogwartu został bowiem nie kto inny, jak tylko sam Layton Lestrange - wielokrotny laureat nagród dla Najprzystojniejszego Nauczyciela, według czytelniczek Czarownicy!
Taka okazja jak wspaniały awans świetnie nadaje się do podsumowania najważniejszych faktów na temat tego, niewątpliwie szalenie rozchwytywanego, kawalera (tak, tak, moje drogie! Nasz ulubiony profesor wciąż jest do wzięcia!).
Nie bez powodu mówi się, że rodzina Lestrange ma w swojej historii udokumentowane bliskie kontakty z wilami - wystarczy spojrzeć na poziom uroku osobistego naszego młodego dyrektora (zaledwie trzydzieści sześć lat i taki sukces!), by się w tym upewnić! Wysoki, ciemnowłosy i niebieskooki, bez trudu zawróciłby w głowie każdej panience, a jednak wciąż nie ogłosił oficjalnie żadnych planów dotyczących rychłego małżeństwa. Czyżby więc, wbrew tradycjom, liczył nie na posag przyszłej narzeczonej, a uczucie..? Mamy powody, by sądzić, że tak!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się wszystkich fascynujących szczegółów na temat kariery i, przede wszystkim, życia prywatnego pierwszego kawalera Hogwartu! ✦ Mellona Cosgrove