Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Spis rocznikowy 36/37
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

I Spis rocznikowy


Prefekci naczelni:

Rosemarie Thompson & Rowan Ryan


Gryffindor

Prefekci:

Laura Dorren & Remus Weasley
Rok III:
  1. Ender Green [NPC]
Rok VI:
  1. Comyna Bartram [NPC]
  2. Laura Dorren
  3. Leo Medwick
  4. Marie Stepflinger [NPC]
  5. Remus Weasley [NPC]
  6. Phobos Malfoy
Rok VII:
  1. Ambrosia Weasley
  2. Corvus Prewett [NPC]
  3. Georgie Rowle
  4. Phyllis Dickens [NPC]
  5. Rowan Ryan [NPC]


Hufflepuff

Prefekci:

Bunny Ollivander & Melvin Manson
Rok III:
  1. Sebastien Bătrân
Rok VI:
  1. Aliana Saverin
  2. Arthur Hills [NPC]
  3. Colin Farbridge
  4. Cyril Carter [NPC]
  5. Lou Maxwell [NPC]
  6. Louis Blythe
  7. Melvin Manson
  8. Patrick E. Ollivander [NPC]
Rok VII:
  1. Bunny Ollivander
  2. Elizabeth Cook [NPC]
  3. Iga Nox [NPC]


Ravenclaw

Prefekci:

Pollyanne Wittermore & Rayner Carrow
Rok I:
  1. Antioch Lestrange
Rok III:
  1. Jacqueline Lacroix [NPC]
Rok IV:
  1. Vera Wittermore
Rok V:
  1. Arthur Ollivander
  2. Pollyanne Wittermore [NPC]
Rok VI:
  1. Alexander Nott [NPC]
  2. Cornelia Burke [NPC]
  3. Domenic Winchester [NPC]
  4. Logan Lawson [NPC]
  5. Raveren Lestrange [NPC]
  6. Thomas Parkinson [NPC]
  7. Tiberius Flint [NPC]
  8. Vittoria Zabini
Rok VII:
  1. Monty Rowle
  2. Rayner A. Carrow
  3. Rosemarie Thompson [NPC]
  4. Shannon M. Avery [NPC]
  5. Shay Schacklebolt [NPC]


Slytherin

Prefekci:

Roslyn Lestrange & Rhys Yaxley
Rok III:
  1. Andromeda Crouch
Rok IV:
  1. Eglantine F. Lestrange
Rok V:
  1. Perseus A. Carrow
Rok VI:
  1. Cheryl S. Yaxley
  2. Chloe Kim [NPC]
  3. Lullaby Gaunt [NPC]
  4. Nikodem Carow [NPC]
  5. Nicolas Carrow
  6. Peter Raffles [NPC]
  7. Rhys Yaxley
  8. Roslyn Lestrange
  9. Samantha Crouch [NPC]
Rok VII:
  1. Archibald Malfoy [NPC]
  2. Elisabeth L. Rosier-Romanow
  3. Isabelle Malfoy [NPC]
  4. Kieran Bulstrode [NPC]
  5. Lena Bletchley [NPC]
  6. Oriane V. Carstairs [NPC]
  7. Oswald Doyle [NPC]

II Lista obecności na zajęciach

Astronomia

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  4. Ender Green (G - III)
  5. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VII)
  2. Rosemarie Thompson (R - VII)
  3. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  4. Vittoria Zabini (R - VI)

Eliksiry

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  5. Ender Green (G - III)
  6. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Alexander Nott (R - VI)
  2. Arthur Hills (H - VI)
  3. Colin Farbridge (H - VI)
  4. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VII)
  5. Georgie Rowle (G - VII)
  6. Iga Nox (H - VII)
  7. Laura Dorren (G - VI)
  8. Leo Medwick (G - VI)
  9. Marie Stepflinger (G - VI)
  10. Monty Rowle (R - VII)
  11. Phobos Malfoy (G - VI)
  12. Rayner A. Carrow (R - VII)
  13. Remus Weasley (G - VI)
  14. Rhys Yaxley (S - VI)
  15. Rosemarie Thompson (R - VII)
  16. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  17. Thomas Parkinson (R - VI)

Historia magii

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Ender Green (G - III)
  5. Perseus A. Carrow (S - V)
  6. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VII)
  2. Bunny Ollivander (H - VII)
  3. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VII)
  4. Laura Dorren (G - VI)
  5. Louis Blythe (H - VI)
  6. Melvin Manson (H - VI)
  7. Patrick E. Ollivander (H - VI)
  8. Phobos Malfoy (G - VI)
  9. Rayner A. Carrow (R - VII)
  10. Rhys Yaxley (S - VI)
  11. Rosemarie Thompson (R - VII)
  12. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  13. Vittoria Zabini (R - VI)

Latanie na miotle

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Ender Green (G - III)
  4. Pollyanne Wittermore (R - V)
  5. Sebastien Bătrân (H - III)

Mugoloznawstwo

Rocznik I-V:
  1. xxxx (D - I)

Rocznik VI-VII:
  1. Bunny Ollivander (H - VII)
  2. Louis Blythe (H - VI)

Numerologia

Rocznik I-V:
  1. xxxx (D - I)

Rocznik VI-VII:
  1. Alexander Nott (R - VI)
  2. Bunny Ollivander (H - VII)
  3. Melvin Manson (H - VI)
  4. Rosemarie Thompson (R - VII)

Obrona przed czarną magią

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  5. Ender Green (G - III)
  6. Perseus A. Carrow (S - V)
  7. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Alexander Nott (R - VI)
  2. Arthur Hills (H - VI)
  3. Colin Farbridge (H - VI)
  4. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VII)
  5. Georgie Rowle (G - VII)
  6. Iga Nox (H - VII)
  7. Laura Dorren (G - VI)
  8. Marie Stepflinger (G - VI)
  9. Monty Rowle (R - VII)
  10. Patrick E. Ollivander (H - VI)
  11. Phobos Malfoy (G - VI)
  12. Rayner A. Carrow (R - VII)
  13. Remus Weasley (G - VI)
  14. Rhys Yaxley (S - VI)
  15. Rosemarie Thompson (R - VII)
  16. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  17. Thomas Parkinson (R - VI)
  18. Vittoria Zabini (R - VI)

Opieka nad magicznymi stworzeniami

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Arthur Ollivander (R - V)
  3. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  4. Pollyanne Wittermore (R - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VII)
  2. Arthur Hills (H - VI)
  3. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VII)
  4. Georgie Rowle (G - VII)
  5. Iga Nox (H - VII)
  6. Laura Dorren (G - VI)
  7. Leo Medwick (G - VI)
  8. Marie Stepflinger (G - VI)
  9. Monty Rowle (R - VII)
  10. Nicolas Carrow (S - VI)
  11. Phobos Malfoy (G - VI)
  12. Remus Weasley (G - VI)
  13. Rhys Yaxley (S - VI)
  14. Rosemarie Thompson (R - VII)
  15. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  16. Vittoria Zabini (R - VI)

Starożytne runy

Rocznik I-V:
  1. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  2. Perseus A. Carrow (S - V)
  3. Pollyanne Wittermore (R - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VII)
  2. Bunny Ollivander (H - VII)
  3. Laura Dorren (G - VI)
  4. Louis Blythe (H - VI)
  5. Melvin Manson (H - VI)
  6. Nicolas Carrow (S - VI)
  7. Patrick E. Ollivander (H - VI)
  8. Phobos Malfoy (G - VI)
  9. Rhys Yaxley (S - VI)
  10. Rosemarie Thompson (R - VII)
  11. Vittoria Zabini (R - VI)

Transmutacja

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  5. Ender Green (G - III)
  6. Perseus A. Carrow (S - V)
  7. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Alexander Nott (R - VI)
  2. Arthur Hills (H - VI)
  3. Bunny Ollivander (H - VII)
  4. Colin Farbridge (H - VI)
  5. Marie Stepflinger (G - VI)
  6. Melvin Manson (H - VI)
  7. Patrick E. Ollivander (H - VI)
  8. Phobos Malfoy (G - VI)
  9. Rayner A. Carrow (R - VII)
  10. Remus Weasley (G - VI)
  11. Rhys Yaxley (S - VI)
  12. Rosemarie Thompson (R - VII)
  13. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  14. Thomas Parkinson (R - VI)
  15. Vittoria Zabini (R - VI)

Wróżbiarstwo

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Pollyanne Wittermore (R - V)

Rocznik VI-VII:
  1. Louis Blythe (H - VI)
  2. Rosemarie Thompson (R - VII)

Zaklęcia i uroki

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  5. Ender Green (G - III)
  6. Perseus A. Carrow (S - V)
  7. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Alexander Nott (R - VI)
  2. Ambrosia Weasley (G - VII)
  3. Arthur Hills (H - VI)
  4. Bunny Ollivander (H - VII)
  5. Colin Farbridge (H - VI)
  6. Elisabeth Rosier-Romanow (S - VII)
  7. Georgie Rowle (G - VII)
  8. Iga Nox (H - VII)
  9. Laura Dorren (G - VI)
  10. Leo Medwick (G - VI)
  11. Marie Stepflinger (G - VI)
  12. Monty Rowle (R - VII)
  13. Nicolas Carrow (S - VI)
  14. Patrick E. Ollivander (H - VI)
  15. Phobos Malfoy (G - VI)
  16. Rayner A. Carrow (R - VII)
  17. Remus Weasley (G - VI)
  18. Rhys Yaxley (S - VI)
  19. Rosemarie Thompson (R - VII)
  20. Thomas Parkinson (R - VI)
  21. Vittoria Zabini (R - VI)

Zielarstwo

Rocznik I-V:
  1. Andromeda Crouch (S - III)
  2. Antioch Lestrange (R - I)
  3. Arthur Ollivander (R - V)
  4. Eglantine F. Lestrange (S - IV)
  5. Ender Green (G - III)
  6. Pollyanne Wittermore (R - V)
  7. Sebastien Bătrân (H - III)

Rocznik VI-VII:
  1. Ambrosia Weasley (G - VII)
  2. Arthur Hills (H - VI)
  3. Colin Farbridge (H - VI)
  4. Georgie Rowle (G - VII)
  5. Iga Nox (H - VII)
  6. Laura Dorren (G - VI)
  7. Leo Medwick (G - VI)
  8. Louis Blythe (H - VI)
  9. Monty Rowle (R - VII)
  10. Nicolas Carrow (S - VI)
  11. Phobos Malfoy (G - VI)
  12. Rayner A. Carrow (R - VII)
  13. Remus Weasley (G - VI)
  14. Rhys Yaxley (S - VI)
  15. Rosemarie Thompson (R - VII)
  16. Roslyn A. Lestrange (S - VI)
  17. Thomas Parkinson (R - VI)

III Zajęcia pozalekcyjne

CHÓR SZKOLNY

PROWADZĄCY: Lorna Weadow
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala mugoloznawstwa
LISTA OBECNOŚCI:
Bunny Ollivander, Melvin Manson


KLUB POTYCZEK CZARODZIEJSKICH

PROWADZĄCY: Salem Blair
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala obrony przed czarną magią
LISTA OBECNOŚCI:
Andromeda Crouch, Arthur Hills, Colin Farbridge, Eglantine F. Lestrange, Elisabeth Rosier-Romanow, Rayner A. Carrow, Remus Weasley, Rhys Yaxley, Rosmearie Thompson, Roslyn A. Lestrange, Thomas Parkinson, Vittoria Zabini


KOŁO ASTRONOMICZNE

PROWADZĄCY: Satyr Liadonray, Eliot Rowle
MIEJSCE SPOTKAŃ: Wieża astronomiczna
LISTA OBECNOŚCI:
Ender Green, Rosmearie Thompson, Vittoria Zabini


KOŁO TRANSMUTACJI

PROWADZĄCY: Antoinette Rowle
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala transmutacji
LISTA OBECNOŚCI:
Andromeda Crouch, Bunny Ollivander, Colin Farbridge, Eglantine F. Lestrange, Georgie Rowle, Melvin Manson, Patrick E. Ollivander, Perseus A. Carrow, Rayner A. Carrow, Rhys Yaxley, Rosmearie Thompson, Roslyn A. Lestrange, Thomas Parkinson


KOŁO WARZENIA ELIKSIRÓW

PROWADZĄCY: Cassian Fawley
MIEJSCE SPOTKAŃ: Loch
LISTA OBECNOŚCI:
Alexander Nott, Arthur Hills, Colin Farbridge, Eglantine F. Lestrange, Elisabeth Rosier-Romanow, Iga Nox, Laura Dorren, Leo Medwick, Patrick E. Ollivander, Rayner A. Carrow, Rhys Yaxley, Rosmearie Thompson, Roslyn A. Lestrange, Thomas Parkinson


KOŁO ZAKLĘĆ I UROKÓW

PROWADZĄCY: Salem Blair
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala zaklęć i uroków
LISTA OBECNOŚCI:
Andromeda Crouch, Colin Farbridge, Elisabeth Rosier-Romanow, Iga Nox, Patrick E. Ollivander, Perseus A. Carrow, Phobos Malfoy, Rayner A. Carrow, Rhys Yaxley, Rosmearie Thompson, Thomas Parkinson, Vittoria Zabini


KOŁO ARTYSTYCZNIE UZDOLNIONYCH

PROWADZĄCY: Annabelle Brennan
MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala mugoloznawstwa
LISTA OBECNOŚCI:
Ambrosia Weasley, Bunny Ollivander, Leo Medwick, Vittoria Zabini


KOŁO POMOCNEJ DŁONI

PROWADZĄCY: Layton Lestrange
MIEJSCE SPOTKAŃ: Czytelnia
LISTA OBECNOŚCI:
Ambrosia Weasley, Bunny Ollivander, Colin Farbridge, Laura Dorren, Monty Rowle, Remus Weasley, Rosmearie Thompson


QUIDDITCH: SREBRNE WIWERNY

KAPITAN DRUŻYNY: Rayner Carrow
ZASTĘPCA KAPITANA: Rhys Yaxley
CZŁONKOWIE DRUŻYNY:
Archibald Malfoy (szukający)
Elisabeth Rosier-Romanow (ścigający)
Rhys Yaxley (ścigający)
Kieran Bulstrode (ścigający)
Nikodem Carrow (pałkarz)
Nicolas Carrow (pałkarz)
Rayner A. Carrow (obrońca)
REZERWOWI: Eglantine F. Lestrange, Alexander Nott, Arthur Ollivander


QUIDDITCH: ZŁOTE CHIMERY

KAPITAN DRUŻYNY: Remus Weasley
ZASTĘPCA KAPITANA: Melvin Manson
CZŁONKOWIE DRUŻYNY:
Lou Maxwell (szukający)
Remus Weasley (ścigający)
Melvin Manson (ścigający)
--- (ścigający)
--- (pałkarz)
Marie Stepflinger (pałkarz)
--- (obrońca)
REZERWOWI: George Rowle