Mortis - Czarodzieje 1938

Pełna wersja: Ogólnoszkolny Turniej Pojedynkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.Turniej Pojedynkowy

- 15 lutego 1938 -

W tym roku, z inicjatywy szkolnego Koła Pojedynkowego, odbędzie się w Hogwarcie pierwszy Ogólnoszkolny Turniej Pojedynkowy! Na listę zawodników może zapisać się każdy uczeń będący na IV, V, VI lub VII roku. Młodsi, a także osoby, które nie są zainteresowane braniem udziału w imprezie bezpośrednio, będą mogli przyjść i pokibicować kolegom oraz koleżankom z trybun, jako że turniej odbędzie się na dużym boisku do quidditcha. Wszyscy zawodnicy mogą liczyć na drobne nagrody w postaci punktów dla domów lub podniesionych ocen z Obrony przed czarną magią, zależnie od swoich wyników podczas turnieju. Na zwycięzcę czeka zaś dodatkowa nagroda specjalna: puchar z jego nazwiskiem, który trafi do szkolnej Izby Pamięci, upamiętniając ucznia i jego niebywałe osiągnięcie po wsze czasy!
Wszyscy zainteresowani pomocą przy organizacji wydarzenia szkolnego proszeni są o zgłoszenie się do profesora McBride'a!


Lista zawodników

  • Andromeda Crouch
  • Rhys Yaxley
  • Perseus Carrow
  • Vittoria Zabini
  • Anna Farewell
  • Hazel Scamander

Zgłoszenia pod tym tematem, z konta postaci, którą chcecie wziąć udział w turnieju jako zawodnik! Tylko jeden zawodnik na użytkownika. Zawodnicy muszą być w IV klasie albo starsi. Zawodnicy nie muszą należeć do Klubu Pojedynkowego.
Andromeda na zawodnika!
Rhys Yaxley Foka
Perseus A. Carrow
Ziutka
Anna Farewell
Hazel Scamander