Mortis - Czarodzieje 1939

Pełna wersja: Ogłoszenia drobne, lipiec 1938
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogłoszenia na lipiec

POMOC W HERBACIARNI POSZUKIWANA


Herbaciarnia Beaufort w Hogsmeade poszukuje osoby chętnej do pomocy przy zbieraniu zamówień i pracy za barem. Praca do wzięcia od zaraz! Osoba ta potrzebna będzie szczególnie podczas weekendów po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Chętnych prosimy o kontakt z właścicielką lokalu na podany poniżej adres. Wymagania: miła aparycja, łagodne usposobienie, przyzwoita umiejętność liczenia.


SPRZEDAM KOZĘ


Młoda koza, półtora roku, w dobrym zdrowiu, na sprzedaż od gospodarza z Doliny Godryka. Żeby obejrzeć, trzeba przyjechać i popytać o Rudfoth'a Thomsona. Cena do ustalenia.


SKLEP BIELIŹNIARSKI ZATRUDNI


Zakład bieliźniarski Atelier przy ulicy Pokątnej szuka nowej krawcowej. Chętnych prosimy o kontakt listowny z nowym właścicielem lokalu. Sowy prosimy nadsyłać na adres sklepu, podany niżej. Wymagania: doświadczenie w projektowaniu i szyciu, zainteresowanie trendami w bieliźniarstwie. Preferowane będą osoby mieszkające w Londynie i okolicach.


STAŻYSTA W SKLEPIE Z ELIKSIRAMI


Drogeria z eliksirami kosmetycznymi "Magia na zamówienie" szuka osób zainteresowanych rolą stażysty w zakładzie. Wiek i doświadczenie nie grają roli, wymagane jest jednak żywe zainteresowanie zarówno nauką procesu tworzenia eliksirów, jak i prowadzeniem codziennych konwersacji z klientami w sklepie. Zakład organizuje także praktyki letnie dla uczniów Hogwartu, którzy ukończyli V rok nauki. Zainteresowanych prosimy o wysłanie sowy na adres sklepu lub bezpośrednio do J. Lopesa.

DO PEWNEGO PANA


D., nie mogę się z tobą jawnie pokazać, ale chciałabym, żeby każdy wiedział, że to ze mną spędzasz wolne chwile i że to właśnie dla mnie straciłeś głowę. Zawsze będzie Ci czegoś brak, wiesz? Twoja Słodka


NAUCZYCIELE I STAŻYŚCI POSZUKIWANI


Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie szuka pracowników na poniższe stanowiska (z wymaganiami minimalnymi): pomoc medyczna w Skrzydle Szpitalnym (SUMy z Eliksirów i Zielarstwa na P); bibliotekarz (SUMy z Historii magii i Starożytnych runów na P); gajowy; nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami (OWUTEMy z ONMS, doświadczenie w zawodzie); nauczyciel Magii użytkowej (OWUTEMy z Zaklęć i Uroków, doświadczenie w zawodzie). Szkoła przyjmie również do czterech stażystów (łącznie), z podanych niżej przedmiotów: Eliksiry, Historia magii, Latanie na miotle, Obrona przed zagrożeniami magicznymi, Języki magiczne, Transmutacja, Magia użytkowa - wymagania: dobre wyniki na korespondujących egzaminach. Podania prosimy kierować na sowę dyrektora szkoły.


POSZUKIWANY PRZYSTOJNY I MIŁY


Który z samotnych, poważnych Panów napisze do znękanej samotnością niewiasty. Zgłoszenia: I. N. 49 High Borve, Lewis and Harris, Szkocja. Do usłyszenia!