Mortis - Czarodzieje 1939

Pełna wersja: Ogłoszenia drobne, listopad 1938
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogłoszenia na listopad

WRÓŻBA NA NOC WRÓŻB


Wróżka Cassandra oferuje wróżby od 5 galeonów - tanie i solidne. Idealny sposób na spędzenie Nocy Wróżb z przyjaciółmi lub wrogami! Zakres działania: Londyn i okolice. O kontakt pytać na Pokątnej i w Dziurawym Kotle.


DYSKRETNE USUWANIE WŁOSÓW


Zbyteczne włosy na twarzy, rękach i ramionach usuwa w przeciągu 5 minut Dr. A. Rexa, usuwacz włosów. Całkiem nieszkodliwy, pewny skutek. Działa również na magicznie nabyte włosy. Przesyłka ścisła i dyskretna. Porcja 10 galeonów. Zgłoszenia kierować na adres: Laboratorium Dr. Rexa, York Road, Londyn.


SZUKAM ZIĘCIA


Szukam towarzysza życia, człowieka kulturalnego, wartościowego, prawego charakterem, do lat 35, który byłby dobrym mężem, opiekunem, przyjacielem dla córki lat 24, miłej, inteligentnej, praktycznie wykształconej, materialnie niezależnej, z porządnej rodziny mieszczańskiej. Tylko poważne zgłoszenia z fotografią. Wysyłać na adres gazety, z dopiskiem "Szukam szczęścia".


MIŁOŚĆ, MAGIA, MAŁŻEŃSTWO


Pod powyższym tytułem wydany został poradnik dla młodych małżeństw H. Mullera. Poradnik jest jednocześnie doskonałym doradcą we wszystkich zagadnieniach życia intymnego, jak i rodzinnego, pomaga też ustrzec się chorób. Dotąd rozeszło się już prawie 85000 egzemplarzy. Cena: 25 ʛ, w oprawie: 30 ʛ, plus koszta wysyłki. Wysyłka dyskretna. Zamówienia przez każdą większą księgarnię w kraju.


NAJLEPSZA RESTAURACJA


Kto chce życie swe umilić, radę mam na to w toku: Niech jada, no i pije, w Kamiennym Potoku! Restauracja Kamienny Potok przy ulicy Pokątnej w Londynie zaprasza wszystkich zgłodniałych w swoje skromne progi.


GRABARZ SZUKA PRACY


Grabarz z wieloletnim doświadczeniem szuka pracy w Londynie lub okolicach. Adres: K. Fleming, 15 Springfield Road, Londyn.


ODDAM KOCIĘTA


Trzy kocięta kuguchara do oddania w dobre ręce. Wymagane odpowiednie warunki mieszkalne oraz doświadczenie ze zwierzętami. Kontakt pod adresem I. Franklin, 38 Grove Road, Edynburg.


TORBA ZOSTAWIONA W PUBIE


W pubie Upswing przy Charing Cross Road w Londynie znaleziono torbę z rzeczami prywatnymi, choć bez żadnych namiarów na właściciela. Jeśli zgubiłeś taką w ciągu ostatnich kilku dni, zgłoś się do właściciela pubu jak najszybciej!