Mortis - Czarodzieje 1939

Pełna wersja: Ogłoszenia drobne, marzec 1939
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogłoszenia na marzec

STROJE BALOWE NAJLEPSZEJ JAKOŚCI


Ekskluzywny sklep odzieżowy Gladrags, usytuowany w dzielnicy handlowej Hogsmeade, zaprasza wszystkich, którzy wybierają się na tegoroczne bale wiosenne w swoje skromne progi. Szycie na miarę, przeróbki, przymiarki gratis - wybierz swój niepowtarzalny krój już dziś!


REKRUTACJA KLUBU


Klub Miłośników Natury zaprasza do swego grona wszystkie osoby zainteresowane magiczną florą i fauną, a także pasjonatów pieszych wycieczek! Chcesz wybrać się z nami w teren już tej wiosny? Wyślij zgłoszenie na adres: William Dubois, 19/7 North Bridge, Edynburg.


PRACOWNIK LOMBARDU POSZUKIWANY


Lombard znajdujący się przy Charing Cross Road w Londynie poszukuje pracownika na pełen lub pół etatu. Wszelkie kwestie do dogadania na miejscu.


SZUKASZ WYJĄTKOWEJ MASKI?


Niezrzeszona artystka z okolic Hogsmeade sprzeda wyjątkowe, ręcznie robione maski balowe, wykonywane na zamówienie lub wybrane z wcześniej przygotowanej kolekcji. Ceny do ustalenia, od 20 galeonów w górę za maski z delikatnymi efektami magicznymi. Przyjmowane są zamówienia drogą pocztową na adres poczty w Hogsmeade z dopiskiem "Maski".


WARSZTATY RĘKODZIEŁA Z OKAZJI OSTARY


Wszyscy zainteresowani zaproszeni są w niedzielę 21 marca na warsztaty rękodzielnicze z okazji obchodów Ostary. Warsztaty odbędą się na placu należącym do dworku-hotelu w Orpington, Bromley na obrzeżach Londynu. Przewidywane są zajęcia takie jak: plecenie wianków, ozdabianie jajek, malowanie farbami i budowanie kukiełek z gałązek. Dzieci poniżej jedenastego roku życia wchodzą na warsztaty za darmo. Opłaty dla dorosłych to 5 galeonów za osobę.


KONKURS NA PIŁKARSKI SLOGAN


"Kroniki Quidditcha", najlepszy i najrzetelniejszy periodyk dotyczący ukochanego sportu wszystkich czarodziejów Wielkiej Brytanii, organizuje konkurs na najlepszy slogan reklamowy, mający za zadanie wypromować gazetę wśród szerszej publiczności! Wygrany otrzyma roczną prenumeratę "Kroniki", parę specjalnych drobiazgów oraz możliwość napotkania swojego sloganu w reklamach zarówno pisanych, jak i dźwiękowych, przekazywanych za sprawą magicznego radia! Wymagania? Krótki, zwięzły, zapadający w pamięć! Wszystkie propozycje prosimy nadsyłać na adres redakcji: Redakcja Kroniki, 67 Gowan Lane, Leeds.


SZUKAM KOMPANA NA WESELE


Szukam mężczyzny w wieku do lat 35, który będzie udawać mojego narzeczonego przez jeden wieczór, podczas wesela mojej kuzynki. Oczekuję, że będzie to osobnik o wysokiej kulturze osobistej, z którym nie wstyd pokazać się publicznie. Zapłacę. Szatę wyjściową załatwiać we własnym zakresie. Propozycje z dołączonym zdjęciem i krótkim listem motywacyjnym kierować na adres poczty głównej na Pokątnej w Londynie, z dopiskiem "Wesele".


PROMOCJA NA ZAOPATRZENIE LABORATORYJNE


Sklep "Kotły Wszystkich Rozmiarów" znajdujący się przy ulicy Pokątnej w Londynie organizuje promocję na większość przedmiotów dostępnych w katalogu! Do 10 kwietnia bieżącego roku ceny na zaopatrzenie laboratorium (nie licząc chochli), zostały obniżone o 5 galeonów na sztuce. Zniżka dotyczy również szkieł laboratoryjnych i kociołków, które regularnie kosztują 15 galeonów lub więcej. Sprzedaż wysyłkowa jedynie przy mniejszych zakupach - większe należy odebrać ze sklepu.