Mortis - Czarodzieje 1939
Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Wersja do druku

+- Mortis - Czarodzieje 1939 (https://mortis.org.pl)
+-- Dział: Ministerstwo Magii (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Dział postaci (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Dział: Sowia poczta (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+---- Wątek: Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism (/showthread.php?tid=2074)

Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Administrator fabularny - 11-02-2016

Sowia poczta

Zwierzęta pocztowe

[Obrazek: giphy-downsized-large.gif]

Sowiarnia na użytek różnych czasopism

Sowy redakcji Proroka Codziennego, Czarownicy i innych czasopism pracują nieustannie przynosząc listy od wszystkich, którzy chcą coś zamieścić w gazecie. Od artykułów, przez listy z pytaniami, po ogłoszenia matrymonialne.
SOWA SŁUŻY DO WYSYŁANIA ARTYKUŁÓW I OGŁOSZEŃ, KTÓRE MAJĄ POJAWIĆ SIĘ W GAZETACH.

Re: Sowa Proroka Codziennego - Lawrence Mundy - 19-03-2016

Poczta
Droga redakcjo proroka!

Jako uczciwy obywatel jestem niezwykle zmartwiony ostatnimi wydarzeniami. Wydaje się że nikt nie zauważa że informacje podane przez autora skorowidza czystości krwi są B Ł Ę D N E. Ten nędzny pamflet ani razu nie wspomina o tak szanowanych rodzinach czarodziejskich jak Mundy i inni. Chcę żeby człowiek który wyrzucił na światło dzienne ten kawałek smoczego nawozu wiedział że osiągnąłem najlepsze wyniki na teście aurorów w ostatnim stuleciu. Brałem ponadto udział w niezliczonych, tajnych atakach na komórki najgroźniejszych czarnoksiężników w Rosji, Persji i Środkowej Afryce, posiadam ponad 30 potwierdzonych eliminacji celów a jedna trzecia więźniów odsiadujących wyrok w azkabanie została złapana przeze mnie. Jesteś dla mnie N I C Z Y M, tylko kolejnym C E L E M i myślisz że możesz tak sobie publikować błędne informacje nie podpisując się własnym nazwiskiem? Właśnie skontaktowałem się z moją tajną siatką szpiegów która z każdą minutą jest coraz bliżej znalezienia Ciebie czy jesteś w Wielkiej Brytanii czy nie. Jesteś kurwa martwy, koleś, czekaj tylko, bo jestem burzą która zmiecie tą Ż A Ł O S N Ą małą rzecz, którą nazywasz swoim życiem, z powierzchni świata. Mogę zabić Cię na czterysta sposobów, i to nie licząc tych, do których będe potrzebować różdżki bądź mugolskich narzędzi. Jeśli wiedziałbyś jakie konsekwencje wywoła to małe gówno które wydałeś, może zastanowiłbyś się drugi raz. Ale teraz jest już za późno. Jesteś kurwa martwy, ośli zwisie.

Lawr
Zmartwiony Obywatel.

RE: Sowa Proroka Codziennego - William Boyle - 15-02-2018

Poczta
[Obrazek: d4uHMnE.gif]
Wszystkim kochanym Paniom (i Panom!) dziękuję za pamięć w dniu Walentynek.
Ten dzień nie byłby dla mnie taki sam bez Waszych miłych słów!

Życie jest zbyt krótkie, by spędzić je samemu.
Życzę Wam wszystkim dużo miłości!
William Boyle

RE: Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Cecille Beaufort - 12-07-2020

Poczta
Do: Redakcja Proroka Codziennego, dział ogłoszeń
Do listu dołączono 5 ʛ opłaty za wydrukowanie ogłoszenia.
Szanowna redkacjo,

Uprzejmie proszę o zamieszczenie mojego ogłoszenia w następnym wydaniu Proroka Codziennego.

POMOC W HERBACIARNI POSZUKIWANA
Herbaciarnia Beaufort w Hogsmeade poszukuje osoby chętnej do pomocy przy zbieraniu zamówień i pracy za barem. Praca do wzięcia od zaraz! Osoba ta potrzebna będzie szczególnie podczas weekendów po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Chętnych prosimy o kontakt z właścicielką lokalu na podany poniżej adres.
Wymagania: miła aparycja, łagodne usposobienie, przyzwoita umiejętność liczenia.

Pozdrawiam serdecznie,
Cecille A. Beaufort

RE: Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Quentin Rowle - 15-07-2020

Poczta
Szanowna redakcjo,

[a]Uprzejmie proszę o zamieszczenie mojego ogłoszenia w następnym wydaniu Proroka Codziennego.

STAŻYSTA POSZUKIWANY
Drogeria z eliksirami kosmetycznymi "Magia na zamówienie" szuka osób zainteresowanych rolą stażysty w zakładzie. Wiek i doświadczenie nie grają roli, wymagane jest jednak żywe zainteresowanie zarówno nauką procesu tworzenia eliksirów, jak i prowadzeniem codziennych konwersacji z klientami w sklepie. Zakład organizuje także praktyki letnie dla uczniów Hogwartu, którzy ukończyli V rok nauki. Zainteresowanych prosimy o wysłanie sowy na adres sklepu lub bezpośrednio do J. Lopesa.

Pozdrawiam,
Q. Rowle

RE: Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Aurora Crawley - 15-07-2020

Poczta
Do listu dołączono 5 ʛ opłaty za wydrukowanie ogłoszenia. Liścik wysłany został sową pocztową, której nie można było powiązać z konkretnym właścicielem.
Szanowna redakcjo,

Uprzejmie proszę o wydrukowanie, przy braku takiej możliwości galeony proszę zachować jako datek.

D., nie mogę się z tobą jawnie pokazać, ale chciałabym, żeby każdy wiedział, że to ze mną spędzasz wolne chwile i że to właśnie dla mnie straciłeś głowę. Zawsze będzie Ci czegoś brak, wiesz?
Twoja Słodka

RE: Sowa Proroka Codzienengo, Czarownicy i innych czasopism - Cecille Beaufort - 15-08-2020

Poczta
Szanowna redkacjo,

Uprzejmie proszę o zamieszczenie mojego ogłoszenia w następnym wydaniu Proroka Codziennego.

POMOC W HERBACIARNI NADAL POSZUKIWANA
Herbaciarnia Beaufort w Hogsmeade poszukuje osoby chętnej do pomocy przy zbieraniu zamówień i pracy za barem. Praca do wzięcia od zaraz! Osoba ta potrzebna będzie szczególnie podczas weekendów po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Chętnych prosimy o kontakt z właścicielką lokalu na podany poniżej adres.
Wymagania: miła aparycja, łagodne usposobienie, przyzwoita umiejętność liczenia.

Pozdrawiam serdecznie,
Cecille A. Beaufort