Mortis - Czarodzieje 1939
Poczta Perseusa Carrowa - Wersja do druku

+- Mortis - Czarodzieje 1939 (https://mortis.org.pl)
+-- Dział: Ministerstwo Magii (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Dział postaci (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Dział: Sowia poczta (https://mortis.org.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+---- Wątek: Poczta Perseusa Carrowa (/showthread.php?tid=4386)

Strony: 1 2 3

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Layton Lestrange - 31-08-2020

Poczta
List z pieczęcią Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, datowany na 20 sierpnia 1938 roku. Dołączony do malutkiej paczuszki z odznaką prefekta Slytherinu.
Szanowny Panie Carrow,

Biorąc pod uwagę Pańskie wyśmienite wyniki w nauce oraz zaangażowanie w dodatkowe zajęcia szkolne, po dłuższym zastanowieniu zdecydowałem się na to, by zaproponować Panu pozycję prefekta Slytherinu na rok szkolny 1938/39. Pierwsze spotkanie prefektów odbędzie się w starej sali do Mugoloznatwstwa, 1 września godzinę przed rozpoczęciem ceremonii Przydziału.

Niemniej, świadomy jestem Pańskich problemów zdrowotnych, które uniemożliwiły Panu spokojne uczęszczanie na wszystkie lekcje w poprzednim roku szkolnym. Z tego też powodu pozwolę sobie zaznaczyć, że w przypadku pogorszenia Pana stanu, a także spadku aktywności na lekcjach, zostanie Pan zawieszony w obowiązkach prefekta.

Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Layton A. Lestrange

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Rhys Yaxley - 21-11-2020

Poczta
Mój Ministrze

Bardzo przykro mi czytać, żeś jest nieszczęśliwy w osamotnieniu. Ale wierz mi, równie mocno cierpię z tego powodu, że jesteście wszyscy daleko ode mnie. Każdy rok przynosił zmiany, drogi Perseuszu, działo się tak nie od wczoraj. Pamiętam doskonale jak zniknął twój brat oraz inni nasi przyjaciele. Taka to już kolej rzeczy.

Jestem wstrząśnięty tym, że twoją rodzinę spotkał taki los. Byłem w szoku czytając artykuł w Proroku o wyroku Wizengamotu. Mam nadzieję, że skutki tych wydarzeń nie dotkną ciebie i twoich rodziców nazbyt mocno.

Myślę, że pojawię się w Hogsmeade za jakiś czas, na pewno będzie to weekend, kiedy uczniowie Hogwartu będą mieli wyjście. Możemy się wtedy spotkać w miasteczku. W pracy w porządku, zajmuję się głównie dokumentami. Już niedługo przeprowadzam się do Londynu, dziadek kupił mi niewielki domek, Głównie dla wygody, bym miał bliżej do Muzeum. Co do wyjazdów na wyprawę, nie wiem, kiedy będzie okazja wyjechać na kolejną. Praca w Muzeum jak na razie nie wskazuje na to, by miało się to zdarzyć szybko. Przez co czuję się okropnie, bo tęsknię za wyprawami i chciałbym jak najszybciej wyjechać w świat.

Dziękuję za Twój list i pamięć. Życzę Ci dużo zdrowia, cierpliwości i do rychłego zobaczenia.

Twój Kapitan

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Mistrz Gry - 26-11-2020

Poczta
Śnieżnobiałą koperta z pieczęcią rodową rodziny Carrow.
Perseuszu,

W tej chwili niewiele wiadomo poza tym, że wuj Twój wraz z Graysenem odsiadywać będą swój wyrok w Azkabanie przez wiele lat. Następna głowa rodu zostanie ogłoszona na spotkaniu rodziny, które odbędzie się w okolicach Yule. Jest wiele spraw, które trzeba rozważyć, łącznie z losem twojej ciotki i kuzynki.

Porozmawiamy na ten temat, gdy wrócisz do domu na przerwę świąteczną. W międzyczasie nie przejmuj się nieistotnymi sprawami i skup na nauce. Jak tegoroczne wyniki?

Ojciec

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Mistrz Gry - 05-12-2020

Poczta
Śnieżnobiała koperta z pieczęcią rodową rodziny Carrow.
Perseuszu,

Zrzeszenie Rodów Czystokrwistych z pewnością zorganizuje jakiś bal na Yule, jak co roku z resztą. Nie wiem jeszcze nic o tym gdzie ma się odbyć i nie sądzę, byśmy to my musieli się w tej chwili tym przejmować. Posprzątanie bałaganu po Scottcie i Graysenie zajmie nam trochę czas, lepiej więc nie wychylać się za bardzo zanim część z tych spraw nie zostanie zamieciona pod dywan.

Cieszę się, że nauka i obowiązki prefekta nie sprawiają Ci problemów. Mam nadzieję, że skończysz szkołę z dobrymi wynikami i nie będziesz miał żadnych problemów w dostaniu się na dobrą posadę w Ministerstwie. Zastanawiałeś się już, gdzie chciałbyś aplikować? Mógłbym szepnąć kilka słów w odpowiednim miejscu.

Ojciec

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Persephone R. Travers - 02-01-2021

Poczta
Pożółkła koperta zaklejona czerwonym lakiem z odbitą pieczęcią, w środku złożony na cztery pergamin obwiązany zgrabnie sznurkiem zakończonym kokardką. List datowany na 30 grudnia 1938r.
Drogi Perseusu

Wiem, że zdążyłam Ci złożyć już życzenia urodzinowe podczas naszego spotkania w przerwie świątecznej, a także obdarować prezentem, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła tego ponownie w dniu, gdy powinnam. Mam nadzieję, że spędzisz miło ten dzień, spinki do mankietów Ci się podobają, a ja jeszcze raz chciałabym ci życzyć wszystkiego co najlepszego nie tylko z okazji urodzin, ale i na Nowy Rok. Oby ten był dla Ciebie owocny w same sukcesy.

Wciąż jestem u szanownej Cioci. Mam trochę więcej wiedzy niż przed tymi odwiedzinami.

Persephone

RE: Poczta Perseusa Carrowa - Gethen H. Scamander - 10-04-2021

Poczta
Notatka dołączona do sprawdzonej pracy domowej, zwróconej po lekcji.
Panie Carrow

Gratuluję otrzymania oceny Wybitnej z pracy domowej.

Gethen H. Scamander